İNŞAAT SEKTÖRÜ

DURMAZLAR TİCARET VE İNŞAAT SEKTÖRÜ

Durmazlar Ticaret firması olarak, farklı iş kollarında ticari hayatımıza devam etmekteyiz. mobilya sektörünün yanı sıra inşaat sektöründe de bir dizi işlerimiz devam etmektedir.

Durmazlar inşaat olarak, bina yıkımı, hafriyat, sıfırdan yeni yapım, onarım ve tadilat işleri tümüyle firmamız vasıtasıyla yapılabilmektedir.

Misyonumuz

Durmazlar inşaat firması olarak, misyonumuz içerisinde bulunduğumuz ve bulunacağımız inşaat sektörüne ait projelerde üst düzey yapılar oluşturmaktır. İçinde bulunduğumuz küresel dünyanın önde gelen mimari eserlerini takip ederek, yürütmüş olduğumuz projelerde başarılı sonuçlar almak ilk gayemizdir.

Vizyonumuz

Bir çok küresel ölçekteki büyük firmalar gibi bizim de vizyonumuz daha güzel bir dünya için yaşanabilir alanlar bırakmaktır. Çağın ilerisindeki mimari çizgimiz ile önümüzdeki dönemlere şimdiden gelecek çizgisinde yapılar bırakmaktır. takip ettiğimiz bu yöntem ile daha iyi bir vizyon yakalamak için hep ilk planda tutarız.

Yüksek Kalite

Durmazlar İnşaat olarak, kalite, farklılık, rahatlık ve tartışmasız tasarım ile hayal ettiğiniz bütün keyifli anlarınız için sizlere hizmet veriyoruz. Gerek dünyadaki trendleri takip ederek, gerekse kendi tasarım ekibimiz ve Mimari kadromuz ile kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak sizlere en iyi ve sürdürülebilir hizmeti vermeye çalışıyoruz.

TOP