MOBİLYA SEKTÖRÜ

DURMAZLAR MOBİLYA KİMDİR?

Durmazlar Mobilya kurulduğu günden bu güne mobilya sektöründe üretim, dağıtım ve satış firması olarak faaliyet gerçekleştiren bir şirkettir. Büyük Showroom'a sahip yüzlerce ürünü inceleyebileceğiniz mobilya mağazaları ve Türkiye'de her ofise girmeyi hedefleyen bir firmadır. Hem ofis mobilyaları, hem de yurt, restoran, ve otel mobilyaları alanlarında üretim, dağıtım ve satış organizasyonu gerçekleştiren bir firmadır.

Misyonumuz

Lüks ofiş mobilya ve iç mekan markası olan Durmazlar, gösterişli tasarımları ve özenli detaylarıyla göze çarpan son derece zarif mobilya ve iç mekan öğeleri oluşturmaktadır. İnce ustalık, lüks malzemeler ve detaylara verilen önem, üretilen her işte görülmektedir. DURMAZLAR, stil oluşturmanın bir yaşam şekli olduğuna inanan bir firmadır.

Vizyonumuz

Kaliteli ürün ya da hizmet, rastlantıların değil, sistemli çalışmaların sonucudur. İmalat alanımız ve makinelerimiz, uzman kadrolarla birlikte sürekli yenilenmektedir. Bu da üretim sahamızın sürekli ve güçlü bir şekilde büyüdüğünün göstergesidir. Misyonumuz, yüksek standartlarda, yenilikçi üretim ve Ürünleri sürekli geliştirip, farklı yaşama biçimlerinin kullanım alışkanlıklarına uygun üretmektir. Ürünlerimizi uzman personel ekiplerle üretip çeşitli denetimlerden geçirdikten sonra eksiksiz paketleme sistemi ile sizlere ulaştırmaktayız.

Yüksek Kalite

Durmazlar Mobilya olarak, kalite, farklılık, rahatlık ve tartışmasız tasarım ile hayal ettiğiniz bütün keyifli anlarınız için sizlere hizmet veriyoruz. Gerek dünyadaki trendleri takip ederek, gerekse kendi tasarım ekibimiz ve Mimari kadromuz ile kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak sizlere en iyi ve sürdürülebilir hizmeti vermeye çalışıyoruz.

TOP